Haluk Levent’in Helal Olsun Dedirten Hayranlarına Yaptığı 10 Büyük Jesti

Ünlü Rock müziği sanatçısı Haluk Levent, son dönemlerde hayranlarına yaptığı jestleri ile gönülleri fethediyor. İşte Haluk Levent’in hayranlarına en iyi 10 Jesti!

 

1- Mezuniyet Balosunda Kavalye Oldu

Genç bir kız hayranı Haluk Levent‘e aylar boyunca mesaj atmaktadır. Uzun uğraşı sonrasında Haluk Levent’e ulaşan genç hayranı mezuniyet töreninde kendisinin kavalyesi olmasını istiyor. Haluk Levent ise bu isteğini kırmıyor ve mezuniyet törenine katılarak genç hayranını sevindiriyor.

 

2- Yardım Platformu İçin Sahne Aldı

Twitter‘da bir yardımlaşma platformu oluşturan hayranları Haluk Levent‘e mesaj atıyor. Bir kına gecesi için çağrıldığını duyunca biraz şaşıran ve kızan Levent, yardım yapılacağını duyunca koşa koşa gidiyor.

3- Hayranının Kahvaltısına Gitti

Yine sosyal medya aracılığı ile kendisine ulaşan takipçisinin kahvaltı için yaptığı davetini geri çevirmiyor.

 

4- İşten Çıkarılan İşçilerle Buluştu

Bir market zincirinin el değiştirmesi sonucu işten çıkarılan işçilerin protestolarına hem maddi hem manevi destek vermek isteyen Haluk Levent gelirlerini bağışlayacağı bir konser düzenledi.

 

5- Konserine Gelemeyen Hayranına Büyük Jest

Bir hayranı Twetter’dan bir tweet ile Haluk Levent‘i harekete geçiriyor. Oturduğu semtte bir konser verecek olan sanatçının konserine saat geç olacağı için babasından izin alamayan hayranı tek bir tweetle izini koparması için Haluk Levent’i evine getiriyor. Sanatçı cevap veriyor ve “Söyle babana ben izin almak için geleceğim.” diyor.

 

6- Bir Yelek İle Büyük Bir Mutluluk

Gaziantep’te sokakta arkadaşlarıyla oynayan 4 yaşındaki Reşit’in işitme cihazı çalınıyor. Haluk Levent’in başkanlığını yaptığı AHBAP yardımlaşma platformunda Haluk Levent’in yeleği satışa çıkarılıyor. Satılan yeleğin parasıyla da Reşit’e işitme cihazı alınıyor.

 

7- Bici Bici Buluşması 

Adanalı olan Haluk Levent’e bir hayranı saat gece 00:14 de mesaj atıyor ve “abi eğer Adana’daysan sana bici bici ısmarlıyalım” diyor ve Haluk Levent’de kabul ederek bir mekan ismi verip orada buluşalım diyor. Buluşma sırasında sosyal medyada fotoğraf paylaşınca mekanda izdiham çıkıyor.

 

8- Yer Sofrası Ve Kuru Fasulye

Denizli’de konserini verdiği akşam programın yoğun olmasına rağmen yine bir hayranının evine misafir olmayı kabul eden Levent, yer sofrasında oturup kuru fasulye ve yanında soğan yedi.

 

9- 3o Ağustos’da Anlamlı Hareket

Zafer bayramımızda kurduğu ve başkanlığını yaptığı AHBAP üyeleriyle buluşan Haluk Levent, hep beraber Anıtkabir’e yürüyüş yaptı.

 

10- Tüm Masraflarını Karşıladı

Üniversite sınavına yetişemeyen öğrenci sınava dahil olamayınca görüntüleri tüm Türkiye’yi üzmüştü. Haluk Levent ise yine bu duruma el atarak gencin 1 yıllık eğitim masraflarını karşılamıştı.

 

Bu güzel insan Haluk Levent’in yaptığı jestler için yorum kısmında görüşlerinizi belirtmeyi unutmayınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *