İşte Bu Fotoğraf Gündeme Oturdu!

KKTC’de Artan Şiddet Olaylarına Karşı İlginç Paylaşımlarda Bulunan Halkın Partisi Lefkoşa Milletvekili Gülşah Sanver Manavoğlu’nun En Son Paylaşımı Gündem Oldu!

 

Son dönemlerde Kıbrıs‘da artan şiddet olayları fazlaca gündemi meşgul ediyordu. Neşeli kimliğiyle tanınana Halkın Partisi Milletvekili Manavoğlu, protesto amaçlı önce beyzbol fotoğrafını paylaştı. Ve altına şu açıklamayı yaptı; “Evet, önlemimi aldım. Kış geldi, günler kısaldı. Gittiğim yerlerde daha güvende olmak için önlemimi aldım.” dedi.

 

Bu paylaşımla birlikte ülkede ki güvenlik önlemlerinin arttırılması gerektiğini ifade etti ve şöyle devam etti; “Eğer bu gidişi tersine çevirecek önlemleri hızlandıramazsak bir sonraki adım, vatandaşın kendi adaletini kendinin uygulaması olacak” dedi.

 

Beyzbol paylaşımından sonra şimdide kırbaç fotoğrafıyla Gülşah Sanver Manavoğlu gündeme oturdu. Bu kez kırbaç fotoğrafına bir yanıt da Ana Muhalefet Ulusal Birlik Partisi Milletekili Yasemin Öztürk‘ten geldi. Kırbaçlı paylaşıma “Bazı milletvekilleri hükümette olduklarını unutuyorlar. Bir gün sopa gösteriyorlar bir gün kırbaç. Et de ellerinde satır da. Gerekli önlemleri ve tedbirleri alacaklarsa alsınlar, alamayacaklarsa devletle dalga geçer gibi sopa ve kırbaç göstermesinler.” diyerek tepki gösterdi.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *